[×. CraZy sTuFF .×]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[×. CraZy sTuFF .×]

[×. Ak0 ste n0rmaLni, 0way f0rum nie za was*! .×]
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 x Jeste li se samozadowoljawali*?

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
.ZmijiCa_tHe ŠeKsi grrL.
x Wrhowna Wladarica x
.ZmijiCa_tHe ŠeKsi grrL.


Broj postova : 3418
Age : 28
Location : Podaca
Registration date : 25.08.2007

x Jeste li se samozadowoljawali*? Empty
PostajNaslov: x Jeste li se samozadowoljawali*?   x Jeste li se samozadowoljawali*? Icon_minitimeuto oľu 25, 2008 6:08 pm

x hihi...pishite o tom...xD
[Vrh] Go down
https://scorpion.forumcroatian.com
~perfect~
.x..ne redovit..x.



Broj postova : 41
Registration date : 25.03.2008

x Jeste li se samozadowoljawali*? Empty
PostajNaslov: Re: x Jeste li se samozadowoljawali*?   x Jeste li se samozadowoljawali*? Icon_minitimeuto oľu 25, 2008 7:41 pm

Pa šta je tu smišno? Ajde dobro..
Ja jesam..Na svaki skoro način, mislin
da to svaka ženska posli 11-ste radi, zar ne, normalno..
[Vrh] Go down
~perfect~
.x..ne redovit..x.



Broj postova : 41
Registration date : 25.03.2008

x Jeste li se samozadowoljawali*? Empty
PostajNaslov: Re: x Jeste li se samozadowoljawali*?   x Jeste li se samozadowoljawali*? Icon_minitimeuto oľu 25, 2008 7:53 pm

ja to uvik radin kada se napalin
ili prije spavanja, ili kad se tuširam. xD
[Vrh] Go down
.ZmijiCa_tHe ŠeKsi grrL.
x Wrhowna Wladarica x
.ZmijiCa_tHe ŠeKsi grrL.


Broj postova : 3418
Age : 28
Location : Podaca
Registration date : 25.08.2007

x Jeste li se samozadowoljawali*? Empty
PostajNaslov: Re: x Jeste li se samozadowoljawali*?   x Jeste li se samozadowoljawali*? Icon_minitimeuto oľu 25, 2008 7:56 pm

x Haha..Neke su prowalile
kada se samozadowoljawash da mosh ostat trudan*!
hahahah*!
[Vrh] Go down
https://scorpion.forumcroatian.com
~perfect~
.x..ne redovit..x.



Broj postova : 41
Registration date : 25.03.2008

x Jeste li se samozadowoljawali*? Empty
PostajNaslov: Re: x Jeste li se samozadowoljawali*?   x Jeste li se samozadowoljawali*? Icon_minitimesri oľu 26, 2008 1:21 pm

hahahaha....jojj..
a bolesti...
stani vidi ovo..

biseri iz ok časopisa i drugih...

• Masturbiram jastukom… mogu li ostati u drugom stanju?
• Kupali smo se zajedno i on je swršio u vodu.. Mogu li ostati trudna?
• Gurnuo mi je prst dolje, da li sam još newina?
• Sa dečkom sam stupila u intimne odnose prije godinu dana i stalno koristim pilulu.
Prije mjesec dana, na fakultetu sam upoznala momka s kojim sam također stupila u intimne odnose. Moje je pitanje da li moram uzimati još jednu pilulu, jednu za dečka, a drugu za kolegu sa faksa?
• Bok, imam pitanje za was! Zanima me imali težina kakwe weze s menstruacijom, swi me u školi zezaju radi moje debljine. Otkako sam dobila menstruaciju spolno se ižiwljavam na igračkama. Zašto? Da li sam normalna? POMOZITE!
• Bok! Imam 11 godina. U trećem mjesecu ove godine primjetila sam da kad stavim ruku na trbuh, osjetim neko kucanje oko pupka. Mislila sam da sam možda trudna. Užasno se bojim trudnoće! Nisam još nikad imala decka, a kamoli da sam spavala s njim, al mislim da sam trudna jer to kucanje osjetim točno oko pupka. Je li moguće da sam trudna ako sam se samozadowoljavala ili to uopće nema veze sa trudnoćom…
• Imam 12 godina i ljubila sam se dečkom. Poslije smo se "trljali " preko hlača… jel mogu ostat trudna?
• Imam 16 god, spawala sam nedawno s dečkom i čula sam da do 18 god himen ti ponovno naraste…. koliko mu wremena treba?
• Spawam s 2 dečka, da li ovaj prwi dok spavam s njim može skužiti da sam ga prewarila?
• Imam 13 god i pokazujem pi**u dečkima u wc i jako mi je neugodno jer imam weliki crweni prišt tamo dole… kako da se riješim prišta?
• Moze li ginekolog skužiti da mastrubiram…..?
• Hoće li moji roditelji skužiti da više nisam djewica….?
• Je li istina da masturbacija izaziva neplodnost…. ?
• Prijateljica mi je rekla da ako se istuširam nakon sexa neću ostati trudna…. jel to istina…?
• Vise mi je tipowa sa partya reklo da ako jedem bombone (ectasy) da ne mogu zatrudniti, pa sam dala da swšawaju u mene. Sada sam trudna - da li to znači da su lagali, ili nisam konzumirala dowoljno tableta?
• Zadowoljawala sam se olovkom i toliko sam se zanijela da sam je gurnula preduboko i malo sam krwarila? Da li je to bio moj prwi sex?
• Čula sam neke cure iz 8 razreda spominju riječ peting, pa me zanima šta je to i da li se može izliječiti. Hwala.
• Imam redowan seks sa dečkom bez kondoma. Primetila sam da mi rastu grudi, stomak mi se uvećao a menstruacija mi kasni četiri meseca. Da li to znači da sam možda trudna?
• Imam devojku, ali powremeno jednom prijatelju pušim ku**c. Da li sam homoseksualac? (Odgovor: Ne, ti si biseksualac)
• Spawala sam s dečkovim bratom, da li se to smatra waranjem?
• Imam 13 godina, nikada se nisam poljubila s dečkom niti spawala s njime ali malo sam se udebljala, da li sam trudna?
• Imam 13 godina jako sam lijepa, zgodna i imam welike grudi. Pomozite, što da radim? (Da nije ovo naša ciaos?)
• Ja i prijateljica smo se jučer s dwa dečka mazile i ljubile na krevetu.. Danas cijeli dan imamo wjetrove! Jesmo li trudne?
• Samozadowoljavala sam se s Barbikom uslijed čega je Barbiki ispala glava i ostala "unutra"… Što da radim? Molim vas, ne šaljite me ginekologu…
• Imam 16 godina i imam dečka s kojim imam intimne odnose. Muči me što on woli da mi gura grlić boce tamo dolje. Moje pitanje je da li mi je dečko alkoholičar.
• Uwijek kad se tuširam okrenem tuš prema sebi i to mi jako paše, da li sam normalna?
Odgovor: A kak bi se drugacije mogla tuširati?
• Primijetila sam da na reklamama za uloške uvijek bude neka plawa tekućina, a meni curi crweno.. Jesam li normalna?
• Uvijek sam bio iskusniji od prijatelja, bio sam faca škole i u mene su se zaljubile swe osmašice. Imam 13 godina i postat ću tata.Pomozite!
[Vrh] Go down
.ZmijiCa_tHe ŠeKsi grrL.
x Wrhowna Wladarica x
.ZmijiCa_tHe ŠeKsi grrL.


Broj postova : 3418
Age : 28
Location : Podaca
Registration date : 25.08.2007

x Jeste li se samozadowoljawali*? Empty
PostajNaslov: Re: x Jeste li se samozadowoljawali*?   x Jeste li se samozadowoljawali*? Icon_minitimesri oľu 26, 2008 1:41 pm

x Da to san chitala..
ima na mom blogu..
http://ellaxzmija.blog.hr

najsmishnije kada se zhenska samozadowoljawala s barbikon pa joj je barikina glawa ostala unutra..fuj*!!
[Vrh] Go down
https://scorpion.forumcroatian.com
.ZmijiCa_tHe ŠeKsi grrL.
x Wrhowna Wladarica x
.ZmijiCa_tHe ŠeKsi grrL.


Broj postova : 3418
Age : 28
Location : Podaca
Registration date : 25.08.2007

x Jeste li se samozadowoljawali*? Empty
PostajNaslov: Re: x Jeste li se samozadowoljawali*?   x Jeste li se samozadowoljawali*? Icon_minitimesri oľu 26, 2008 5:50 pm

x owa tema zatworena*!
[Vrh] Go down
https://scorpion.forumcroatian.com
Sponsored content





x Jeste li se samozadowoljawali*? Empty
PostajNaslov: Re: x Jeste li se samozadowoljawali*?   x Jeste li se samozadowoljawali*? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
x Jeste li se samozadowoljawali*?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» JesTE LI ikad mrzili nekoga toliko da ste ga htjeli ubiti...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
[×. CraZy sTuFF .×] :: × 0tpad ×-
Forum(o)Bir: